Wykorzystujemy pliki cookies.
     
AKCEPTUJĘ
510 979 083 | 510 990 406
Bondyrz 9A, 22-442 Adamów

Aktualności

Rozwijamy się!

Wraz z początkiem marca, ruszamy z dużym projektem przebudowy naszej restauracji.

#1. Budujemy nową salę

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dobudowujemy pokaźnych rozmiarów salę. Będzie ona połączona z istniejącą zabudową, przeszklonym łącznikiem (również nowym). Całość inwestycji zapewni wiele dodatkowych, komfortowych miejsc.

#2. Wprowadzamy nowy system zamówień

Wprowadzamy również nowoczesny system, który znacząco skróci czas oczekiwania na zamówienie i zminimalizuje kolejki w sezonie letnim.

#3. Remontujemy zabytkowy młyn

Dodatkowo planujemy kompleksowy remont zabytkowego młyna, sąsiadującego z naszą restauracją. Poza uatrakcyjnieniem wizualnym powstaną w nim dwie nowe sale. Jedna z nich zapewni Państwu możliwość zorganizowania kameralnego eventu w otoczeniu historycznych urządzeń młyńskich. Druga – sala edukacyjna, będzie usytuowana na najwyższej kondygnacji.
Będziecie Państwo mogli podziwiać z niej naszą hodowlę pstrąga w całej okazałości. Młyn zostanie również połączony bezpośrednio z restauracją z wykorzystaniem rampy nad tarasem i rzeką Wieprz.

#4. Otwieramy nową restaurację w Zamościu

Już w przyszłym roku otwieramy całkowicie nową restaurację w Zamościu. Będzie usytuowana w samym sercu miasta, tuż przy Rynku Wielkim. Profil restauracji będzie podobny do obecnego. Oznacza to, że będziecie mogli Państwo delektować się naszymi wyśmienitymi daniami również na najpiękniejszej starówce w Polsce.

Cieszymy się, że możemy się dla Państwa rozwijać. Nowe inwestycje traktujemy jako wyraz wdzięczności w Państwa kierunku. Wszystkie opinie są dla nas na wagę złota, dziękujemy za sugestie, uwagi oraz pozytywne opinie.

Dziękujemy, że jesteście z nami.